Transport falas për porosi mbi 5000L

Tatuazhe me xixa neon - Buzzretail
Tatuazhe me xixa neon - Buzzretail
Tatuazhe me xixa neon - Buzzretail

Tatuazhe me xixa neon

Kodi i produktit: 5060376770032

L 795
L 1,990

Tatuazhe me xixa neon Buzzretail

Ka stok

Sasia

Tatuazhe me xixa neon Buzzretail

SKU 5060376770032
EAN 5060376770032

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 995
L 2,490