Transport falas për porosi mbi 5000L

Tavolina e punës së mekanikut - Hape
Tavolina e punës së mekanikut - Hape

Tavolina e punës së mekanikut

Kodi i produktit: 6943478004221

L 9,990

Tavolina e punës së mekanikut Hape

Ka stok

Sasia

Tavolina e punës së mekanikut Hape

SKU 6943478004221
EAN 6943478004221

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...