Transport falas për porosi mbi 5000L

Tavolinë për mekanikë - Eccoiffier
Tavolinë për mekanikë - Eccoiffier

Tavolinë për mekanikë

Kodi i produktit: 3280250024071

L 2,795
L 3,490

Tavolinë për mekanikë Eccoiffier

Ka stok

Sasia

Tavolinë për mekanikë Eccoiffier

SKU 3280250024071
EAN 3280250024071

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...