Transport falas për porosi mbi 5000L

Top Barbie - Mondo
Top Barbie - Mondo

Top Barbie

Kodi i produktit: 8001011260331

L 230
L 290

Top Barbie Mondo

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Top Barbie Mondo

SKU 8001011260331
EAN 8001011260331

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 1,435
L 1,790
L 1,990
L 3,290
L 1,200
L 1,990
L 2,990
L 3,990