Transport falas për porosi mbi 5000L

Traktor frutash me rimorkio - ABC
Traktor frutash me rimorkio - ABC
Traktor frutash me rimorkio - ABC
Abc

Traktor frutash me rimorkio

Kodi i produktit: 4006333083983

L 910
L 2,290

Traktor frutash me rimorkio ABC

Ka stok

Sasia

Traktor frutash me rimorkio ABC

SKU 4006333083983
EAN 4006333083983

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...