Transport falas për porosi mbi 5000L

Tramvaj në ngjyrë të kuqe - Dickie
Tramvaj në ngjyrë të kuqe - Dickie
Tramvaj në ngjyrë të kuqe - Dickie
Tramvaj në ngjyrë të kuqe - Dickie

Tramvaj në ngjyrë të kuqe

Kodi i produktit: 203748002

L 2,990

Tramvaj në ngjyrë të kuqe Dickie

Ka stok

Sasia

Tramvaj në ngjyrë të kuqe Dickie

SKU 203748002
EAN 4006333050008

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...