Transport falas për porosi mbi 5000L

Transformers: Optimus Prime - Jada
Transformers: Optimus Prime - Jada
Transformers: Optimus Prime - Jada

Transformers: Optimus Prime

Kodi i produktit: 253112002

L 1,990

Transformers: Optimus Prime Jada

Ka stok

Sasia

Transformers: Optimus Prime Jada

SKU 253112002
EAN 4006333065408

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...