Transport falas për porosi mbi 5000L

Varëse çelësash kub kreativ i bardhë

Kodi i produktit: 8717278851549

L 955
L 1,190

Varëse çelësash kub kreativ i bardhë Recent Toys

Ka stok

Sasia

Varëse çelësash kub kreativ i bardhë Recent Toys

SKU 8717278851549
EAN 8717278851549

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990
L 555
L 690
L 3,595
L 4,490
L 3,595
L 4,490
L 3,595
L 4,490
L 3,595
L 4,490