Transport falas për porosi mbi 5000L

Veshje astronauti

Kodi i produktit: 5020570021064

L 2,440
L 3,490

Veshje astronauti Smiffys

Ka stok

Sasia

Veshje astronauti Smiffys

SKU 5020570021064
EAN 5020570021064

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,230
L 3,190
L 2,790
L 3,990
L 1,390
L 1,990
L 1,880
L 2,690