Transport falas për porosi mbi 5000L

Veshje lepurushi për fëmijë

Kodi i produktit: 5059513186171

L 1,320
L 1,890

Veshje lepurushi për fëmijë Smiffys

Ka stok

Sasia

Veshje lepurushi për fëmijë Smiffys

SKU 5059513186171
EAN 5059513186171

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,230
L 3,190
L 2,790
L 3,990
L 1,390
L 1,990
L 1,880
L 2,690