Transport falas për porosi mbi 5000L

Veshje me Minnie Mouse

Kodi i produktit: 192995138896

L 2,090
L 2,990

Veshje me Minnie Mouse Smiffys

Ka stok

Sasia

Veshje me Minnie Mouse Smiffys

SKU 192995138896
EAN 192995138896

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,790
L 3,990