Transport falas për porosi mbi 5000L

Veshje pirati

Kodi i produktit: 5020570510339

L 1,070
L 2,690

Veshje pirati Smiffys

Ka stok

Sasia

Veshje pirati Smiffys

SKU 5020570510339
EAN 5020570510339

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,275
L 3,190
L 1,595
L 3,990