Transport falas për porosi mbi 5000L

Aventura e pushimeve ne shtëpinë Igloo - Lego
Aventura e pushimeve ne shtëpinë Igloo - Lego

Aventura e pushimeve ne shtëpinë Igloo

Kodi i produktit: 5702017463513

L 5,490

Aventura e pushimeve ne shtëpinë Igloo Lego

Ka stok

Sasia

Aventura e pushimeve ne shtëpinë Igloo Lego

SKU 5702017463513
EAN 5702017463513

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...