Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurë Baby Yoda me aksesorë - Star wars
Figurë Baby Yoda me aksesorë - Star wars

Figurë Baby Yoda me aksesorë

Kodi i produktit: 5010993762163

L 9,490

Figurinë Baby Yoda me aksesorë Star Wars

Ka stok

Sasia

Figurinë Baby Yoda me aksesorë Star Wars

SKU 5010993762163
EAN 5010993762163
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-50%