Transport falas për porosi mbi 5000L

Barbie me aksesorë - Barbie
Barbie me aksesorë - Barbie
Barbie me aksesorë - Barbie
Barbie me aksesorë - Barbie
Barbie me aksesorë - Barbie

Barbie me aksesorë

Kodi i produktit: 0194735094202

L 1,990

Barbie: Aksesorë shkollor

Ka stok

Sasia

Barbie: Aksesorë shkollor

SKU 0194735094202
EAN 0194735094202
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...