Transport falas për porosi mbi 5000L

Barbie, Seria: Galaksia e ylberit - Barbie
Barbie, Seria: Galaksia e ylberit - Barbie

Barbie, Seria: Galaksia e ylberit

Kodi i produktit: 194735097531

L 3,190

Barbie, Seria: Galaksia e ylberit Barbie

Ka stok

Sasia

Barbie, Seria: Galaksia e ylberit Barbie

SKU 194735097531
EAN 0194735097531

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...