Transport falas për porosi mbi 5000L

Barbie: Urimet e ditëlindjes - Barbie
Barbie: Urimet e ditëlindjes - Barbie
Barbie: Urimet e ditëlindjes - Barbie
Barbie: Urimet e ditëlindjes - Barbie
Barbie: Urimet e ditëlindjes - Barbie
Barbie: Urimet e ditëlindjes - Barbie

Barbie: Urimet e ditëlindjes

Kodi i produktit: 194735097135

L 5,490

Barbie: Urimet e ditëlindjes Barbie

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

S’ka stok

Sasia

Barbie: Urimet e ditëlindjes Barbie

SKU 194735097135
EAN 0194735097135

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...