Transport falas për porosi mbi 5000L

Bateri Varta AA - Varta
Bateri Varta AA - Varta

Bateri Varta AA

Kodi i produktit: 4008496559435

L 350

Bateri Varta AA

Ka stok

Sasia

Bateri Varta AA

SKU 4008496559435
EAN 4008496559435

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...