Transport falas për porosi mbi 5000L

Batman me makinë metalike - Jada
Batman me makinë metalike - Jada
Batman me makinë metalike - Jada
Batman me makinë metalike - Jada

Batman me makinë metalike

Kodi i produktit: 253213002

L 1,990

Batman me makinë metalike Jada

Ka stok

Sasia

Batman me makinë metalike Jada

SKU 253213002
EAN 4006333069727

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...