Transport falas për porosi mbi 5000L

Çantë Hamleys

Kodi i produktit: 5060302317607

L 300
L 590

Çantë Hamleys

S’ka stok

Sasia

Çantë Hamleys

SKU 5060302317607
EAN 5060302317607

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 4,190
L 5,990
L 4,190
L 5,990
L 4,190
L 5,990