Transport falas për porosi mbi 5000L

Çokollatë Reese's - Reese's
Çokollatë Reese's - Reese's

Çokollatë Reese’s

Kodi i produktit: 03416307

L 190

Çokollatë Reese’s Reese’s

2 produkte shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Çokollatë Reese’s Reese’s

SKU 03416307
EAN 03416307
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...