Transport falas për porosi mbi 5000L

Drithëra me mollë dhe kanellë

Kodi i produktit: 38000198496

L 1,290

Drithëra me mollë dhe kanellë Kellogg’s

Ka stok

Sasia

Drithëra me mollë dhe kanellë Kellogg’s

SKU 38000198496
EAN 38000198496
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo
Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...