Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurina-Mami me femijën dhe qenushin - Playmobil
Figurina-Mami me femijën dhe qenushin - Playmobil

Figurina-Mami me femijën dhe qenushin

Kodi i produktit: 4008789701541

L 590

Figurina-Mami me femijën dhe qenushin Playmobil

Ka stok

Sasia

Figurina-Mami me femijën dhe qenushin Playmobil

SKU 4008789701541
EAN 4008789701541

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...