Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë- Magjistari - Playmobil
Figurinë- Magjistari - Playmobil

Figurinë- Magjistari

Kodi i produktit: 4008789701565

L 590

Figurinë- Magjistari Playmobil

Ka stok

Sasia

Figurinë- Magjistari Playmobil

SKU 4008789701565
EAN 4008789701565

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...