Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë me helikopter zjarrfikës

Kodi i produktit: 4006592056629

L 3,195
L 3,990

Figurinë me helikopter zjarrfikës Fireman Sam

Ka stok

Sasia

Figurinë me helikopter zjarrfikës Fireman Sam

SKU 4006592056629
EAN 4006592056629

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...