Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë pacienti në karrige me rrota - Playmobil
Figurinë pacienti në karrige me rrota - Playmobil

Figurinë pacienti në karrige me rrota

Kodi i produktit: 4008789701930

L 485
L 1,490

Figurinë pacienti në karrige me rrota

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Figurinë pacienti në karrige me rrota

SKU 4008789701930
EAN 4008789701930

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-57%
-65%
-58%
-58%
-58%
-58%
-58%