Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë-Plazhistja me skuter - Playmobil
Figurinë-Plazhistja me skuter - Playmobil

Figurinë-Plazhistja me skuter

Kodi i produktit: 4008789090843

L 255
L 590

Figurinë-Plazhistja me skuter Playmobil

Ka stok

Sasia

Figurinë-Plazhistja me skuter Playmobil

SKU 4008789090843
EAN 4008789090843

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-57%
-65%
-58%
-58%
-58%
-58%
-58%