Transport falas për porosi mbi 5000L

Figurinë- Vajza me qenush - Playmobil
Figurinë- Vajza me qenush - Playmobil

Figurinë- Vajza me qenush

Kodi i produktit: 4008789701367

L 990

Figurinë- Vajza me qenush Playmobil

Ka stok

Sasia

Figurinë- Vajza me qenush Playmobil

SKU 4008789701367
EAN 4008789701367

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...