Transport falas për porosi mbi 5000L

Frozen 2 Magical Journey Sound - Baker&Taylor
Frozen 2 Magical Journey Sound - Baker&Taylor

Frozen 2 Magical Journey Sound

Kodi i produktit: 9781503756236

L 1,755
L 2,190

Frozen 2 Magical Journey Sound Baker&Taylor

Ka stok

Sasia

Frozen 2 Magical Journey Sound Baker&Taylor

SKU 9781503756236
EAN 9781503756236

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,290
L 1,790
L 1,035
L 1,290