Transport falas për porosi mbi 5000L

Ghost Spider me motoçikletë

Kodi i produktit: 5010994181666

L 470
L 1,190

Ghost Spider me motoçikletë Spidey and his amazing friends

S’ka stok

Sasia

Ghost Spider me motoçikletë Spidey and his amazing friends

SKU 5010994181666
EAN 5010994181666

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 795
L 1,990