Transport falas për porosi mbi 5000L

Itty Bitty Filxhani i surprizave - Itty bitty
Itty Bitty Filxhani i surprizave - Itty bitty

Itty Bitty Filxhani i surprizave

Kodi i produktit: 4894680002364

L 1,990

Itty Bitty Filxhani i surprizave Itty bitty

Ka stok

Sasia

Itty Bitty Filxhani i surprizave Itty bitty

SKU 4894680002364
EAN 4894680002364
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...