Transport falas për porosi mbi 5000L

Kamion Monstër - Hotwheels
Kamion Monstër - Hotwheels
Kamion Monstër - Hotwheels
Kamion Monstër - Hotwheels
Kamion Monstër - Hotwheels

Kamion Monstër

Kodi i produktit: 0887961705393

L 990

Kamion Monstër

Ka stok

Sasia

Kamion Monstër

SKU 0887961705393
EAN 0887961705393

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990
L 1,390
L 3,490
L 590
L 1,490
L 1,595
L 3,990
L 1,595
L 3,990