Transport falas për porosi mbi 5000L

Karuseli i sirenave me muzikë

Kodi i produktit: 5015353265179

L 2,490

Karuseli i sirenave me muzikë Hamleys

Ka stok

Sasia

Karuseli i sirenave me muzikë Hamleys

SKU 5015353265179
EAN 5015353265179

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...