Transport falas për porosi mbi 5000L

Kitara me njëbriresh - Simba
Kitara me njëbriresh - Simba

Kitara me njëbriresh

Kodi i produktit: 106832437

L 1,490

Kitara me njëbriresh, Simba

Ka stok

Sasia

Kitara me njëbriresh, Simba

SKU 106832437
EAN 4006592057459

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,990
L 3,490