Transport falas për porosi mbi 5000L

Kubi rubik me 3 madhesi te ndryshme - Rubik's
Kubi rubik me 3 madhesi te ndryshme - Rubik's

Kubi rubik me 3 madhesi te ndryshme

Kodi i produktit: 6064015

L 2,790

Kubi rubik me 3 madhesi te ndryshme

Ka stok

Sasia

Kubi rubik me 3 madhesi te ndryshme

SKU 6064015
EAN 778988420041

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 690