Transport falas për porosi mbi 5000L

Kompleti edukativ me ngjyra - Eichhorn
Kompleti edukativ me ngjyra - Eichhorn
Kompleti edukativ me ngjyra - Eichhorn

Kompleti edukativ me ngjyra

Kodi i produktit: 100002235

L 4,490

Kompleti edukativ me ngjyra, Eichhorn

Ka stok

Sasia

Kompleti edukativ me ngjyra, Eichhorn

SKU 100002235
EAN 4003046022353

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...