Transport falas për porosi mbi 5000L

Kubi Rubik i pamundur - Rubik's
Kubi Rubik i pamundur - Rubik's
Kubi Rubik i pamundur - Rubik's

Kubi Rubik i pamundur

Kodi i produktit: 6063974

L 2,190

Kubi Rubik i pamundur

Ka stok

Sasia

Kubi Rubik i pamundur

SKU 6063974
EAN 778988419632

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 690