Transport falas për porosi mbi 5000L

Stacion karburanti - Hotwheels
Stacion karburanti - Hotwheels
Stacion karburanti - Hotwheels
Stacion karburanti - Hotwheels
Stacion karburanti - Hotwheels

Stacion karburanti

Kodi i produktit: 194735109685

L 1,990

Stacion karburanti Hotwheels

Ka stok

Sasia

Stacion karburanti Hotwheels

SKU 194735109685
EAN 0194735109685

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...