Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull Barbie - Barbie
Kukull Barbie - Barbie
Kukull Barbie - Barbie

Kukull Barbie

Kodi i produktit: 194735108152

L 795
L 1,990

Kukull Barbie

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Kukull Barbie

SKU 194735108152
EAN 0194735108152

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990