Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull barbie me aksesorë udhëtimi - Barbie
Kukull barbie me aksesorë udhëtimi - Barbie
Kukull barbie me aksesorë udhëtimi - Barbie
Kukull barbie me aksesorë udhëtimi - Barbie
Kukull barbie me aksesorë udhëtimi - Barbie

Kukull barbie me aksesorë udhëtimi

Kodi i produktit: 887961683820

L 2,990

Kukull barbie me aksesorë udhëtimi Barbie

S’ka stok

Sasia

Kukull barbie me aksesorë udhëtimi Barbie

SKU 887961683820
EAN 0887961683820

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...