Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull Barbie me aksesorë - Barbie
Kukull Barbie me aksesorë - Barbie
Kukull Barbie me aksesorë - Barbie
Kukull Barbie me aksesorë - Barbie
Kukull Barbie me aksesorë - Barbie
Kukull Barbie me aksesorë - Barbie

Kukull Barbie me aksesorë

Kodi i produktit: 194735024438

L 4,490

Kukull Barbie me aksesorë Barbie

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

S’ka stok

Sasia

Kukull Barbie me aksesorë Barbie

SKU 194735024438
EAN 0194735024438

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...