Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull bebe e butë me veshje rozë - Antonio Juan
Kukull bebe e butë me veshje rozë - Antonio Juan
Kukull bebe e butë me veshje rozë - Antonio Juan
Kukull bebe e butë me veshje rozë - Antonio Juan

Kukull bebe e butë me veshje rozë

Kodi i produktit: 83001

L 4,990

Kukull bebe e butë me veshje rozë Antonio Juan

Ka stok

Sasia

Kukull bebe e butë me veshje rozë Antonio Juan

SKU 83001
EAN 8435083683017

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...