Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull bebe me pizhama - Antonio Juan
Kukull bebe me pizhama - Antonio Juan
Kukull bebe me pizhama - Antonio Juan

Kukull bebe me pizhama

Kodi i produktit: 11115

L 5,490

Kukull bebe me pizhama Antonio Juan

Ka stok

Sasia

Kukull bebe me pizhama Antonio Juan

SKU 11115
EAN 8435083611157

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...