Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull bebe me skateboard - Antonio Juan
Kukull bebe me skateboard - Antonio Juan
Kukull bebe me skateboard - Antonio Juan
Kukull bebe me skateboard - Antonio Juan

Kukull bebe me skateboard

Kodi i produktit: 33235

L 6,990

Kukull bebe me skateboard Antonio Juan

Ka stok

Sasia

Kukull bebe me skateboard Antonio Juan

SKU 33235
EAN 8435083633357
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...