Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull LOL me aksesorë - LOL
Kukull LOL me aksesorë - LOL
Lol

Kukull LOL me aksesorë

Kodi i produktit: 35051576662

L 3,990

Kukull LOL me aksesorë LOL

Ka stok

Sasia

Kukull LOL me aksesorë LOL

SKU 35051576662
EAN 035051576662
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...