Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukull Steffi me detaje Hello kitty - Steffi
Kukull Steffi me detaje Hello kitty - Steffi

Kukull Steffi me detaje Hello kitty

Kodi i produktit: 109283010

L 795
L 1,990

Kukull Steffi me detaje Hello kitty Steffi

Ka stok

Sasia

Kukull Steffi me detaje Hello kitty Steffi

SKU 109283010
EAN 4006592052942

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990
L 3,995
L 9,990