Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Barbie babysitter - Barbie
Kukulla Barbie babysitter - Barbie
Kukulla Barbie babysitter - Barbie
Kukulla Barbie babysitter - Barbie
Kukulla Barbie babysitter - Barbie
Kukulla Barbie babysitter - Barbie

Kukulla Barbie babysitter

Kodi i produktit: 194735098309

L 2,990

Kukulla Barbie babysitter Barbie

S’ka stok

Sasia

Kukulla Barbie babysitter Barbie

SKU 194735098309
EAN 0194735098309

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...