Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla barbie me kale - Barbie
Kukulla barbie me kale - Barbie
Kukulla barbie me kale - Barbie
Kukulla barbie me kale - Barbie

Kukulla barbie me kale

Kodi i produktit: 0887961691351

L 3,490

Kukulla barbie & Kali

Ka stok

Sasia

Kukulla barbie & Kali

SKU 0887961691351
EAN 0887961691351
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...