Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Bella në festë - Antonio Juan
Kukulla Bella në festë - Antonio Juan
Kukulla Bella në festë - Antonio Juan
Kukulla Bella në festë - Antonio Juan
Kukulla Bella në festë - Antonio Juan

Kukulla Bella në festë

Kodi i produktit: 28121

L 8,990

Kukulla Bella në festë Antonio Juan

Ka stok

Sasia

Kukulla Bella në festë Antonio Juan

SKU 28121
EAN 8435083628216

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...