Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Bella në festën e Pagëzimit - Antonio Juan
Kukulla Bella në festën e Pagëzimit - Antonio Juan
Kukulla Bella në festën e Pagëzimit - Antonio Juan
Kukulla Bella në festën e Pagëzimit - Antonio Juan
Kukulla Bella në festën e Pagëzimit - Antonio Juan

Kukulla Bella në festën e Pagëzimit

Kodi i produktit: 28223

L 9,990

Kukulla Bella në festën e Pagëzimit Antonio Juan

Ka stok

Sasia

Kukulla Bella në festën e Pagëzimit Antonio Juan

SKU 28223
EAN 8435083628230

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...